Ihr Browser hat Javascript deaktiviert. Javascript wird jedoch zur Ansicht der Seite benötigt. Bitte aktivieren Sie Javascript Ihres Browsers.
 

AKTUALNY


Fokus Festival daje szanse na wystep na scenie!

Poszukujemy artystów, którzy zaprezentują się 14 września na otwartej scenie tegorocznego fokus Festival. Obojętnie, czy tworzysz muzykę, teatr, czy sztuczki cyrkowe, jeśli od dawna chciałeś zaprezentować swój talent publicznie, zgłoś się do 30 sierpnia na adres mailowy: openstage@focusfestival.eu z krótkim opisem twojego występu. Każdy artysta ma 15 minut na prezentację.
8 edycja fokus Festival odbędzie się 14 września na terenie byłej rzeźni w Görlitz. Ten młodzieżowy projekt organizowany jest przez stowarzyszenie „Second Attempt e.V.”. Sceną otwartą tym razem będą się opiekować „Kulturkombinat 15° e.V.“ i „Meetingpoint Music Messiaen e.V.“. Obok małej sztuki, między godziną 13 a 20 na scenie będzie można posłuchać i oglądać także grupy taneczne i zespoły młodzieżowe z Polski, Niemiec i Czech. Więcej informacji i szczegółowy program znajdziecie na stronie: www.fokusfestival.eu.